Лента новостей

За місяць з лишком українці зібрали гроші на проект

Український документальний альманах про Чорнобильську зону у форматі відео 360 було повністю профінансовано на Kickstarter: авторам проекту вдалося зібрати понад 34,5 тисячі євро.
life.pravda.com.ua

Что происходит, когда есть жгучее желание быть модным у населения?

Шесть типажей украинских производителей художественного суррогата, которые выдают себя за тех, кем на самом деле не являются.
life.pravda.com.ua

Людина на колесах може так само, як будь-яка інша, – жити, кохати, ростити дітей і успішно працювати

Ці троє дівчат з Івано-Франківська, можливо, щасливіші за більшість людей довкола.
life.pravda.com.ua

Батьки, будь ласка, дослухайтеся до своїх дітей!

За один навчальний рік наша жива, талановита, розвинута дівчинка, яка дуже хотіла вчитися, перетворилася на вічно роздратовану дитину, яка грубить батькам, б'є меншого братика, ненавидить школу і яку не можна змусити робити "домашку".
life.pravda.com.ua

Продовження історії із дипломатами-контрабандистами. Чи скоро МЗС замінить послів, що скомпрометували себе та країну? Подробиці - у новій статті на Європейська правда

Досі немає указу про звільнення Гаваші з посади посла. Хоча очевидно, що в такому ганебному випадку рішення мало бути схвалене терміново. Історія посольства України в Чехії дуже схожа на словацьку. Посол не знає ані мови країни перебування, ані навіть англійської, а своїми діями лише шкодить роботі....
eurointegration.com.ua

В украинской финансовой и судебной системах зреет необычный прецедент. Cистема гранатирования вкладов может быть признана неконституционной.
Чем это грозит? И кто в этом заинтересован?

В українській фінансовій і судовій системах зріє незвичайний прецедент. Конституційний суд вже більше місяця думає над вирішенням проблеми, яку поставив перед ним Верховний суд. Йому належить визначити, чи конституційна чинна система гарантування вкладів. (Рос.)
epravda.com.ua

Луценко обіцяє викликати Ульянченко на допит в ГПУ

У справі щодо незаконної передачі землі мисливських угідь "Сухолуччя" екс-президенту Віктору Януковичу фігурує колишній глава секретаріату України Віра Ульянченко.
pravda.com.ua

Генпрокурор Луценко назвав імена своїх заступників

Першим заступником генпрокурора Юрія Луценко призначено адвоката Дмитра Сторожука, який нині є народним депутатом.
pravda.com.ua

Веско и важно...

Заместитель министра по вопросам оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц, заявил, что "эмоциональное" решение о блокаде Донбасса было справедливым на краткосрочном этапе, но превратилось в "глупость и недальновидность" в перспективе.
pravda.com.ua

Лілія Буджурова - дуже відома кримськотатарська журналіст, яка попри обшуки і тиск відмовилась залишати півострів після окупації. Тепер вона підтримує об'єднання дружин заарештованих на півострові кримських татар.

Російська окупаційна влада попередила кримськотатарську журналістку Лілію Буджурову, що може розцінювати її діяльність як екстремістську.
pravda.com.ua

"Перша у світі екскурсія в Горішні Плавні! Доїхати в Горішні Плавні — 50 гривень, повернутися назад в Київ — 450! ", — таке оголошення у соцмережах успішно зібрало мікроавтобус туристів у промислове містечко з п'ятдесятитисячним населенням.
Мар'яна П'єцух з'їздила в Горішні Плавні подивитися на місто своїми очима і з'ясувати, чому місцеві мешканці так люто повстали проти перейменування Комсомольська

"Це місто будували комсомольці і воно має залишатися з поваги до них Комсомольськом!" — вигукує дочка першопрохідців міста, батько якої приїхав будувати Комсомольськ з Москви. "Конституцією нам гарантований референдум. Чому наші права обмежують?"
pravda.com.ua

Олена Лукаш знову каже, що Генпрокуратура припинила розслідувати її справу

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш заявляє, що Генпрокуратура зупинила розслідування стосовно неї.
pravda.com.ua

Для тих, хто пропустив у День Києва...

Увечері 29 травня у рамках святкування дня Києва на будівлі Київської адміністрації показали тривимірне шоу "Інновації, народжені в Україні!".
kiev.pravda.com.ua

Газпром йде в атаку. Росія вважає дискримінаційними умови транзиту газу, які пропонує Україна. Це може стоврити для України великі проблеми в Стокгольмі.

Один з варіантів, як вибити козир з рук Кремля, знову підвищувати ціни на газ для населення. Чи це взагалі реально, пише Економічна правда

Москва офіційно звинуватила Київ у тарифній дискримінації. Висунутий Газпромом аргумент знижує шанси Нафтогазу на перемогу в Стокгольмському арбітражі. Один з варіантів вирішення проблеми - знову підвищити ціни на газ.(Рос.)
epravda.com.ua

Російська "перемога" минулого тижня: історія з розвінчанням.

Це – перший вихід Мінфіну РФ на зовнішні ринки за майже три роки. Провладні російські ЗМІ говорять про тріумфальне повернення на фінансові ринки. На перший погляд, випуск вдалий. Та ми придивилися пильніше до "російського повернення" і з'ясували, що з ним не так...
eurointegration.com.ua

Може не варто на ніч класти телефон поряд?

Пансіонат, що згорів під Києвом, працював нелегально і коштував 6 тисяч на місяць

Пансіонат для літніх людей у селі Літочки на Київщині, де у нічній пожежі 29 травня загинули 17 осіб, працював нелегально.
kiev.pravda.com.ua

Американські педіатри рекомендують не обмежувати дітей у гаджетах, а розумно розподіляти їх час

Усі попередні роки Американська академія педіатрії рекомендувала дозволяти дітям проводити перед телеекраном чи монітором комп’ютера не більше двох годин на день.
life.pravda.com.ua

Сплануйте свою ідеальну відпустку!

Літні подорожі та відпустки рідко йдуть за планом.
life.pravda.com.ua