Шведський Готланд збирається відмовити "Газпрому" в оренді гаваней

Середа, 14 грудня 2016, 19:20
Версія для друку Коментарі

Влада шведського острова Готланд у Балтійському морі, скоріш за все, відмовить в надані місця у портах острова за запитом російського газового монополіста "Газпром".

Про це повідомляє Associated Press.

Видання повідомляє, що влада, швидше за все, відмовить Росії у задоволенні її запиту на оренду місця у затоках, оскільки це може завдати шкоди національним інтересам країни.

"За інформацією, яку ми отримали від уряду, ми, ймовірно, скажемо"ні", – цитує видання Томмі Гарделла, керівника технічного відділу ради острова.

Влада Готланда мала в четвер ухвалити рішення щодо надання в оренду місця в портах Сліте і Карлсхамна для російського "Газпрома", який збирається прокладати по дну Балтійського моря газопровід "Північний потік-2".

За словами міністра оборони Швеції Петера Гультквіста здача в оренду місця в затоках Готланда "негативно позначиться на обороні і політичних інтересах Швеції." 

Раніше повідомлялося, що в уряді Швеції заявили, що не блокуватимуть здачу двома муніципалітетами в оренду "Газпрому" гаваней, що має полегшити будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Проте, в уряді Швеції заявили,  що у відповідності зі шведською конституцією, вони не мають права примушувати місцеву владу змінити своє рішення з даного питання.

Муніципалітети ще не висловили остаточних рекомендацій з цього приводу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Безвізовий запобіжник ЄС: Брюссель збільшує ціну розвороту реформ в Україні

ЄС передбачив можливість забрати безвіз, якщо Україна робитиме кроки назад у протидії корупції... Навіть в разі, якщо ЄС вирішить призупинити безвіз щодо якоїсь країни (приміром, через наплив мігрантів), цей процес має розпочатися з "окремих груп" подорожуючих...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Підтримка без ейфорії: доповідь Брюсселя про здобутки та проблеми асоціації

Не добре, якщо у Києві справді побачать в документі ЄС виключно похвалу. Адже очевидно, що в Брюсселі хотіли сказати більше... Євросоюз в діалозі з Києвом починає концентрувати увагу не тільки і не стільки на формальній євроінтеграції, скільки на перенесенні її на реальний грунт...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter