Понад 50 тис. цивільних очікують евакуації з Алеппо

Середа, 14 грудня 2016, 15:22
Фото
Версія для друку Коментарі

За оцінками ООН близько 50 тисяч мирних жителів перебувають у пастці у східному Алеппо, в очікуванні евакуації, яка мала розпочатися сьогодні, 14 грудня.

Про це повідомляє CNN.

За даними Сирійської обсерваторії з прав людини, евакуація цивільних зі східного Алеппо, яка  повинна була розпочатися на світанку, 14 грудня, була відкладена.

Повідомляється, що перша група цивільних осіб, яка мала залишити Алеппо, включає 70 поранених осіб та членів їх сімей - загалом 150 осіб.

Фото CNN.com
 Фото CNN.com

За словами міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу, сирійський режим та деякі сили намагаються порушити угоду про припинення вогню.

"Ми бачимо, режим (президента Сирії Башара Асада - Ред.) та деякі сили намагаються порушити режим припинення вогню. Тут є Росія. Тут є Іран. Є сили, які підтримує Іраном та, звичайно, режим. Є домовленість і вона повинна бути виконана", - сказав Чавушоглу агентству Anadolu.

Нагадаємо, в РФ заявили, що сирійська урядова армія продовжила операцію зі звільнення східного Алеппо, оскільки сирійська опозиція на сході Алеппо порушила домовленості про їх виведення з міста та відновила бойові дії вранці.

Як відомо, напередодні між повстанцями та сирійським урядом було досягнуто домовленість про евакуацію цивільного населення зі східного Алеппо.

Проте сьогодні, 14 грудня, евакуація цивільних та сирійської опозиції зі східного Алеппо була відкладена на невизначений термін.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Безвізовий запобіжник ЄС: Брюссель збільшує ціну розвороту реформ в Україні

ЄС передбачив можливість забрати безвіз, якщо Україна робитиме кроки назад у протидії корупції... Навіть в разі, якщо ЄС вирішить призупинити безвіз щодо якоїсь країни (приміром, через наплив мігрантів), цей процес має розпочатися з "окремих груп" подорожуючих...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Підтримка без ейфорії: доповідь Брюсселя про здобутки та проблеми асоціації

Не добре, якщо у Києві справді побачать в документі ЄС виключно похвалу. Адже очевидно, що в Брюсселі хотіли сказати більше... Євросоюз в діалозі з Києвом починає концентрувати увагу не тільки і не стільки на формальній євроінтеграції, скільки на перенесенні її на реальний грунт...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter